Znaleziono 1 wynik

Powrót

Zilog już ponad rok temu Mark Zuckerberg zrobił wielką konferencję, na której ogłosił nowe algorytmy Facebooka. Twierdząc, że mózg ludzki nie jest w stanie przetworzyć takiej ilości informacji jaka napływa do nas każdego dnia, a jest dodatkowo nieźle potęgowana przez serwisy społecznościowe, dobrotliwy Mark zechciał zmienić ustawienia tak, by na Twojej własnej ścianie wyświetlało się nie to, co chcesz, lecz to co Facebook uważa za słuszne i wystarczające, by nie przemęczyć Twojego i tak już zapracowanego mózgu. Witamy w nowym w świecie :evil:

P.S. jeśli naprawdę interesują Cię wpisy jakieś strony to możesz co jakiś czas wchodzić na jej profil i wówczas widzisz wszystkie opublikowane informacje.

P.S. 2. algorytm ogranicza dopływające do nas informacje, lecz nie jest stały, zmienia się wedle naszych preferencji i zainteresowań. Wejdź na dany profil strony, która Cię interesuje i chciałbyś ją widzieć w aktualnościach. Polub parę wpisów, skomentuj, algorytm zapisze, że jesteś zainteresowany i będzie wyświetlał wpisy z tej strony w aktualnościach.

P.S. 3. Po prawej stronie nad aktualnościami masz przycisk "sortuj". Klikasz. Domyślnie jest zaznaczone "najciekawsze wydarzenia", zaznacz "najnowsze".

P.S. 4 Zastosowanie się do wszystkich trzech powyższych rad powinno rozwiązać problem :hyhy:
przez cre[a]tive
2013-11-14, 00:02:28
 
Skocz do działu
Skocz do tematu
  • Inne
cron