Czy mężczyźni wolą dziewice? ;)

Antykoncepcja, podryw, miłość, seks.

Re: Czy mężczyźni wolą dziewice? ;)

Postprzez thalcave » 2007-11-26, 13:15:51

Nie róbcie OT :cisza:
"It's great to be here. It's great to be anywhere"
Keith Richards
Avatar użytkownika
thalcaveNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 4328
Dołączył(a): 2005-12-28, 20:02:55
Lokalizacja: odległa galaktyka
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy mężczyźni wolą dziewice? ;)

Postprzez Jacek i Agatka » 2007-11-26, 13:36:49

Pzepraszam (y) :zawstydzony: :D

Więc o czym była mowa? Acha...czy dziewice wolą facetów... kontynujmy.
Ja myślę, uważam, tak sądzę, że wpierw to się bardzo boją...

Nic nie pomyliłem?
:)
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy mężczyźni wolą dziewice? ;)

Postprzez MissIndependent » 2007-11-26, 13:43:26

Jacek i Agatka napisał(a):Ja myślę, uważam, tak sądzę, że wpierw to się bardzo boją...

boją się... czego?? bo nie rozumiem :niepewny:
Avatar użytkownika
MissIndependentNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 103
Dołączył(a): 2007-11-18, 11:40:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy mężczyźni wolą dziewice? ;)

Postprzez Madzias » 2007-11-26, 13:50:52

Jacek i Agatka napisał(a):a myślę, uważam, tak sądzę


Po co tyle słów zaznaczających twoje zdanie?

Czego się boją? Pewnie nieznanego.
Od zawsze, wszystko co nowe i nie do końca poznane wzbudza strach i lek. Tak samo jest z pierwszym razem. Najtrudniejszy pierwszy raz.
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy mężczyźni wolą dziewice? ;)

Postprzez kingula » 2007-11-26, 14:06:42

A ja mysle ze (pomijajc fakt czy to dziewica czy prawiczek) sex juz tych rozdziewicznych sprawia wiecej przyjemnosci...wie sie co sie z czym je no i odchodzi ten przerazajacy strach przed bołem u dziewic i przedwczesnym wytryskiem u prawiczków. Sex nie jest po to zeby sie stresowac, sex jest tylko dla przyjemnosci :P
Avatar użytkownika
kingulaNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 440
Dołączył(a): 2007-01-18, 01:18:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy mężczyźni wolą dziewice? ;)

Postprzez Jacek i Agatka » 2007-11-26, 14:19:14

Madzias napisał(a):Po co tyle słów zaznaczających twoje zdanie?

Słusznie zwróciłaś na to uwagę ( oczywiście zrobiłem to z premedytacją) by każdy powiedział właśnie "jak myśłi, uważa, jak sądzi"... albo co powie na ten temat z własnego doświadczenia. Tylko gwoli przypomnienia, bo nierzadko zdarzają się wypowiedzi typu "tak jest i .... już) to tak na marginesie.

Madzias napisał(a):Najtrudniejszy pierwszy raz.

I chyba najważniejszy? Nie zadecydował na Waszym dalszym życiu seksualnym, czy był tylko zwykłym aktem defloracji? Mam w tym względzie doświadczenie, gdyż nasze pierwsze razy moje i Agatki ( każdego z osobna oczywiście) były zuuuuupełnie różńe.

A Tobie kingula, przyznam rację w 100% dosłownie jakbyś mi to z ust wyjeła jakkolwiek to znaczy :)
Co nie znaczy że nie zgadzam się z Madzias,
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy mężczyźni wolą dziewice? ;)

Postprzez cre[a]tive » 2007-11-26, 14:28:52

Jacek i Agatka napisał(a):I chyba najważniejszy? Nie zadecydował na Waszym dalszym życiu seksualnym, czy był tylko zwykłym aktem defloracji?


ani jedno ani drugie ;) wydaje mi się, iż nie zdecydował o niczym co jest teraz. pierwszy raz mój, zważywszy na to, że był pierwszym razem również partnera daleki był od udanego. wiele późniejszych również było dalekich. za to teraz każdy jest udany, choć niektórzy sądzą, że to niemożliwe, cóż współczuję im :)
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Czy mężczyźni wolą dziewice? ;)

Postprzez Jacek i Agatka » 2007-11-26, 23:08:24

kobieta napisał(a):choć niektórzy sądzą, że to niemożliwe
Nie sądzimy by nie być sądzonymi :)
Oczywiście że najnowszy jest najlepszy....
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy mężczyźni wolą dziewice? ;)

Postprzez cre[a]tive » 2007-11-26, 23:11:42

Jacek i Agatka napisał(a):Oczywiście że najnowszy jest najlepszy....


czy możesz doprecyzować o co Ci chodzi? :] jeśli o orgazm, to się nie zgadzam, są takie których się nie zapomina. zresztą to nie dział dla dorosłych, więc może urwę moją myśl w tym właśnie momencie i już do niej nie powrócę ;)
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Czy mężczyźni wolą dziewice? ;)

Postprzez Jacek i Agatka » 2007-11-26, 23:36:09

No ... powiedzmy, że wiemy o czym mówimy :) ( jeżeli nie można o tym otwarcie ).... Zgadza się... ale najnowszy udany :) 40-letniemu facetowi nie zawsze to jednak wychodzi :) wiadomo prostata i takie tam .... no ale cóż dziewice wiedzą o orgaźmie? To tak by powrócić do tematu .... :) ..są skupione całkiem na czym innym.. Męczarnia...
Nauczmy innych kochać
Avatar użytkownika
Jacek i AgatkaNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 889
Dołączył(a): 2007-11-18, 18:38:16
Lokalizacja: I'm cosmopolitan
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy mężczyźni wolą dziewice? ;)

Postprzez mor » 2008-04-04, 00:43:42

:cisza: up up up

przeglądałem ten wątek i pomyślałem że po prostu muszę się zarejestrować i dodać coś od siebie.

otóż niektórzy z Was mówią "miłość najbardziej się liczy", "to czy kobieta jest dziewicą czy nie nie ma żadnego znaczenia", "jak dla kogoś to jest ważne i decyduje o związku, to jest niedojrzały".

mam wrażenie, że niektórzy z Was nigdy nie byli w sytuacji gdy prawiczek jest z kobietą która już nie jest dziewicą. teoretyzowanie i piękne idee to jedno, ale jak jest się w określonej sytuacji to niestety to wygląda trochę inaczej.

czy miłość najbardziej się liczy. pewnie tak, wielkie słowa, tylko mam pytanie: jak kobieta kochała już dużą ilość mężczyzn, to czy jest wartościową kobietą? uważam że nie. wartościowa kobieta umie dobrać sobie takiego faceta który będzie dla niej dobry, nie iść z nim do łóżka dopóki nie będzie pewna że będzie z nim dobrze w związku. natomiast niektóre kobiety chcą szybko stracić dziewictwo, albo z braku laku dobierają byle jakiego partnera, a to jest niestety objaw braku szacunku do siebie. i niestety, ale mniejszej wartości. nawet jak kobieta zwala całą winę na facetów z którymi była, że to niby tacy dranie, niedobrzy, źli i podli, wykorzystywali ją itd - to świadczy o jej charakterze - albo jest naiwna, "ślepa", nie potrafi wybrać właściwego faceta i co gorsza uprawia z niewłaściwymi seks, albo jest kochliwa, albo ma niskie poczucie własnej wartości. we wszystkich przypadkach taka kobieta niestety ma mniejszą wartość niż kobieta z dajmy na to jednym partnerem na [brzydko mówiąc] "koncie", lub dziewica.

"to czy kobieta jest dziewicą czy nie nie ma żadnego znaczenia". mam wrażenie że takie poglądy może wygłaszać tylko kobieta która miała już kilku partnerów i chce się dowartościować. jasne że ma to znaczenie.
mężczyźnie może się nie podobać to że kobieta nie jest dziewicą i to jest bardzo ważne, bo dotyczy sfery seksualnej człowieka. tak samo kobiecie może się nie podobać że facet ma za krótkiego, jest słaby w łóżku, śmierdzi, tak samo kobiecie może nie podobać się seks analny i to wszystko może być przyczyną rozpadnięcia się związku jeśli to mocno wpływa na emocje. a więc to czy to jest ważne nie jest zależne od jakiś odgórnych, wydumanych przez ludzi którzy nie mają pojęcia o życiu zasad, ale od EMOCJI. i to jest całkowicie normalne.

mam wrażenie że mało osób z Was było kiedyś w takiej sytuacji, że chcecie kogoś pokochać, zaangażować się, wszystko jest dobrze, a nieraz patrzycie na jakąś osobę i brzydzicie się jej, bo dajmy na to uprawiała kiedyś seks z kimś kogo nie kochała. łatwo jest pisać o czymś czego nie doświadcza się na własnej skórze.
Avatar użytkownika
morNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 30
Dołączył(a): 2008-04-04, 00:00:57
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy mężczyźni wolą dziewice? ;)

Postprzez privace » 2008-04-04, 11:29:25

mor, emocje? To, że ktoś nie chce zaakceptować, że kobieta była wcześniej z innym, kochała kogoś przed tobą to nie jest sprawa podobania, ale prawa własności.
Poza tym, jak możesz oceniać siłę miłości, która skłania kobietę do oddania się? Czyli co, czekać do ślubu? A jak po ślubie coś nie zagra i skończy się rozwodem, to też rozwódkę skreślasz, bo nie jest dziewicą?
mor napisał(a):"to czy kobieta jest dziewicą czy nie nie ma żadnego znaczenia". mam wrażenie że takie poglądy może wygłaszać tylko kobieta która miała już kilku partnerów i chce się dowartościować.

Byłam w swoim życiu z kilkoma mężczyznami, od lat nie jestem dziewicą, jestem rozwódką i żyję od ponad roku "na kocią łapę" z facetem- "o mój Boże, jaka ja jestem okropną kobietą, muszę szybciutko wymyślić sobie powód, dla którego poczuję się lepiej" :pudlo:
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy mężczyźni wolą dziewice? ;)

Postprzez motyjek » 2008-04-04, 17:49:02

privace biegusiem do kościółka sie wyspowiadać i najlepiej do zakonu, na miesiąc, wyzbyć sie diabłowatych myśli!!! xD

mor ma rację z tymi emocjami jeśli chodzi o sam sex, no ze śmierdziuchem nikt nie chce sie kochać...
ale ale! kobiecie moze sie nie podobać, że facet uprawiał wcześniej sex. i moze pomysleć o takim, że jest mało wartościowy, że chce sie dowartościować, ze nie potrafi dobrać sobie kobiety, że ma słaby charakter bo każda z nim zrywała albo po prostu olewała po jakims czasie... są dwie strony medalu kolego :)
every bitch says "yooo" :yahoo:
kobiety-słaba płeć..?-spróbuj w nocy przeciągnąć kołdrę na swoją stronę!
Avatar użytkownika
motyjekNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2185
Dołączył(a): 2007-07-07, 20:49:15
Lokalizacja: z zadupia xD
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy mężczyźni wolą dziewice? ;)

Postprzez Madzias » 2008-04-04, 17:54:09

Ponoć "mężczyzna pragnie być pierwszy w życiu kobiety a kobieta ostatnią w życiu mężczyzny".
Dla mnie nie ma znaczenia, kto z kim i dlaczego. Wazne ze tu i teraz jest nam razem dobrze i że się kochamy.
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy mężczyźni wolą dziewice? ;)

Postprzez mor » 2008-04-04, 19:29:32

>>mor, emocje? To, że ktoś nie chce zaakceptować, że kobieta była wcześniej z innym, kochała kogoś przed tobą to nie jest sprawa podobania, ale prawa własności.

to jest kwestia podobania, a że dochodzi do takiej patologii że ktoś chce mieć kogoś na własność to już nie moja sprawa. owszem, jest to kwestia podobania, czysto emocjonalna. ponadto: dla mężczyzny ma znaczenie to ilu kobieta miała partnerów, jak ją traktowali, czym się kieruje przy wybieraniu partnerów itd. dobierając partnerów kierujemy się pewnymi podświadomymi skłonnościami, na przykład mężczyzna musi być zaradny, silny, wysoki itd.. a z punktu widzenia przekazywania gatunku - najlepsza jest partnerka, która dobiera sobie najlepszych partnerów - im mniejszą liczbę, im rzadziej z nimi zrywa itd, tym lepiej to o niej świadczy. bo dobiera sobie właściwego partnera, który w razie zajścia w ciążę - zaopiekuje się dobrze nią i dzieckiem. oprócz tego ważne jest ile kobieta daje od siebie jeśli chodzi o budowanie związku, budowanie przyjaźni między dwojgiem ludzi.

natomiast podejście że trzeba zdobywać doświadczenie seksualne kojarzy mi się z przedmiotowym podejściem do seksu i do swojego ciała, pozbawionym emocji i miłości. podobnie mogę powiedzieć o licytowaniu się która płeć może się seksić z kim popadnie a która nie. otóż ja nigdzie nie powiedziałem że mężczyźni mogą, a kobiety nie.

tylko trzeba jeszcze zwrócić uwagę na to że mężczyźni i kobiety różnią się od siebie. dla kobiet jest atrakcyjny facet z doświadczeniem, a dla mężczyzny kobieta z małym doświadczeniem albo żadnym. zdaję sobie sprawę że generalizuję.

tylko muszę nadmienić że wcale nie zależy mi na tym żeby kobieta robiła mi laskę w taki a nie inny sposób, albo dawała w łóżku w taki a nie inny sposób [skoro już mówimy o przedmiotowym podejściu do seksu to napisałem to w taki sposób]. tak, liczą się uczucia. mówię to uprzedzając teksty że mężczyźni chcą dziewice, a jednocześnie chcieliby żeby kobieta była dobra w łóżku.

>>>Poza tym, jak możesz oceniać siłę miłości, która skłania kobietę do oddania się? Czyli co, czekać do ślubu? A jak po ślubie coś nie zagra i skończy się rozwodem, to też rozwódkę skreślasz, bo nie jest dziewicą?

wiesz.. hehe.. kobiety oddają się ze strachu przed samotnością i nazywają to miłością, inne oddają się byle komu, bo mają niskie poczucie wartości i sądzą że nie stać ich na kogoś kto będzie szanował - i nazywają to miłością mimo wszystko, można mnożyć przykłady :). oczywiście że wszystko mogę oceniać, Ty również :).
niestety uważam też że częstszy u większości ludzi, ale chyba bardziej u kobiet niż u mężczyzn - jest strach przed samotnością, nie tak częsty jak miłość. ale to kwestia na osobny wątek.

>>>Byłam w swoim życiu z kilkoma mężczyznami, od lat nie jestem dziewicą, jestem rozwódką i żyję od ponad roku "na kocią łapę" z facetem- "o mój Boże, jaka ja jestem okropną kobietą, muszę szybciutko wymyślić sobie powód, dla którego poczuję się lepiej" :pudlo:

nie chcę jakoś zaczynać dyskusji o Twojej osobie konkretnie, bo nie zamierzam nikogo urazić, ani kłócić się.
ale nadal podtrzymuję to co powiedziałem.
Avatar użytkownika
morNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 30
Dołączył(a): 2008-04-04, 00:00:57
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy mężczyźni wolą dziewice? ;)

Postprzez Syderyt » 2008-04-06, 01:32:45

Wielu mężczyzn chciałoby mieć wiele kobiet i to najlepiej jeszcze dziewic. Innych to chyba nie zależy na dziewictwie.

Ja wolałbym dziewicę. Ale tylko jedną :]
Osaczyli mnie nienawistnymi słowami i bez przyczyny mnie napastowali.
Oskarżali mnie w zamian za miłość moją; a ja się modliłem.
Odpłacili mi złem za dobre i nienawiścią za moją miłość.
Avatar użytkownika
SyderytNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 266
Dołączył(a): 2007-12-25, 16:43:07
Lokalizacja: Poznań
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy mężczyźni wolą dziewice? ;)

Postprzez Psycho Krusher » 2008-04-06, 13:01:45

Mi tam w sumie obojętne czy dziewczyna jest dziewicą czy nie. nic to nie zmienia w moim postrzeganiu jej.
You sux. Yes.
Avatar użytkownika
Psycho KrusherNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 218
Dołączył(a): 2007-05-04, 16:20:14
Lokalizacja: Hueco Mundo
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy mężczyźni wolą dziewice? ;)

Postprzez privace » 2008-04-06, 18:06:22

Syderyt, rozumiem z twojej wypowiedzi, że grzecznie czekasz na tą jedyną, zachowując dziewictwo do nocy poślubnej?
Bo nawet w autobusie kiedyś widziałam tabliczkę: : Żądasz czystości- zachowaj ją sam!"
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy mężczyźni wolą dziewice? ;)

Postprzez Syderyt » 2008-04-06, 18:11:50

privace napisał(a):Syderyt, rozumiem z twojej wypowiedzi, że grzecznie czekasz na tą jedyną, zachowując dziewictwo do nocy poślubnej?
Tak. Nie twierdzę, że kobieta musi być dziewicą do ślubu. Napisałem, że wolałbym taką.
privace napisał(a):Bo nawet w autobusie kiedyś widziałam tabliczkę: : Żądasz czystości- zachowaj ją sam!"
Co znaczy to "bo nawet"? Nie mam nic przeciwko napisowi na tej tabliczce.

Niech jakiś moderator usunie jedną z tych moich wypowiedzi bo przez przypadek zrobiłem dwie :/

Dodane przez hitman1986: Zrobione
Osaczyli mnie nienawistnymi słowami i bez przyczyny mnie napastowali.
Oskarżali mnie w zamian za miłość moją; a ja się modliłem.
Odpłacili mi złem za dobre i nienawiścią za moją miłość.
Avatar użytkownika
SyderytNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 266
Dołączył(a): 2007-12-25, 16:43:07
Lokalizacja: Poznań
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy mężczyźni wolą dziewice? ;)

Postprzez motyjek » 2008-04-06, 18:36:35

ja np. wolałabym żeby mężczyzna był doświadczony w tej dziedzinie jeśli ja jestem dziewicą.
Madzias napisał(a):Ponoć "mężczyzna pragnie być pierwszy w życiu kobiety a kobieta ostatnią w życiu mężczyzny"

bardzo fajne hasło xD
every bitch says "yooo" :yahoo:
kobiety-słaba płeć..?-spróbuj w nocy przeciągnąć kołdrę na swoją stronę!
Avatar użytkownika
motyjekNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2185
Dołączył(a): 2007-07-07, 20:49:15
Lokalizacja: z zadupia xD
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Inne

Powrót do Erotyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

cron