Synek adwokata równiejszy wobec prawa.

Jeżeli byłeś świadkiem oburzających scen w życiu codziennym lub jeżeli ktoś lub coś podniosło Ci ciśnienie - pisz, może adrenalina nieco opadnie...

Postprzez privace » 2012-03-04, 18:16:19

Dziennikarze wywloką, jeśli im ktoś za napisanie artykułu zapłaci- za free nie zainteresują się niczym. Sędzia nie ugnie się, jeśli mu nie zależy na karierze i kasie. Nie oszukujmy się, wszystko zależy od tego kto i ile zapłaci :pudlo:
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez RanyJ » 2012-03-06, 23:39:16

Ale ten brak wiary i nasza narodowa skłonność do wiecznej krytyki to po prostu perfekcjonizm:P
Jestem optymistów ale nie lubię piłki bo mnie raz dotkliwie grupka pacanów pobiła (byłem sam i się nie odezwałem). Oczywiście nie piszę o wszystkich kibicach tylko tych co tak strzegą "dzielni" przed wszystkim łącznie z jej mieszkańcami.
A na deser tydzień temu również jakiś pacan potrącił mnie na zielonym świetle. Nie za mocno (bo żyję:P) ale pare metrów się poturlałem. I załatwiliśmy to "ugodowo". koleś był dziany i aż strach pomyśleć czy może nie był jakimś posłem- jeszcze poszedł bym do paki za rzucenie mu się specjalnie pod koła:P
Pechowy ten rok dla mnie i również nie wierze do końca w skuteczność naszego prawa ale jak tylko coś się dzieje niemiłego to nie waham się i dzwonie po pomoc do naszych służb.
Avatar użytkownika
RanyJNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 150
Dołączył(a): 2012-01-12, 20:12:27
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez vik123 » 2012-03-07, 13:57:57

Wiare w ludzi jak najbardziej nalezy zachowac, ale tylko w tych wartosciowych. Jesli wypadloby Ci miec operacie to przeciez nie zawierzysz rzeznikowi tylko bedziesz szukala najlepszego chirurga.

pozdrawiam,
Avatar użytkownika
vik123None specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2011-10-25, 09:00:31
Lokalizacja: Perth, WA
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez niania_ogg » 2012-03-10, 16:40:22

Problem w tym, że tych wartościowych jest coraz mniej, bo i wartości jest mniej.
"Każde miejsce leży tam, gdzie jest, od czasu kiedy pierwszy raz tam trafiło. To się nazywa geografia."
Avatar użytkownika
niania_oggNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 241
Dołączył(a): 2009-09-28, 10:54:49
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez junior » 2012-03-10, 22:55:44

ale wam się filozofowanie włączyło, masakra
zawsze możesz się nie zgodzić z opinią autora tego postu.
Avatar użytkownika
juniorMale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 1446
Dołączył(a): 2008-06-22, 11:07:52
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postprzez santamanta » 2012-03-11, 22:43:34

ehh grunt to mieć "plecy" i można robic co się chce
Wszystko, co robił, robił dla zabicia czasu. Znał wiele sposobów zabijania czasu, a niekiedy ludzi. urządzanie pokoju dziecięcego
Avatar użytkownika
santamantaNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2012-03-09, 22:24:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez privace » 2012-03-15, 17:52:53

Czapki z głów panie i panowie przed polskim wymiarem sprawiedliwości
23-latek podejrzewany o serię podpaleń samochodów w Śródmieściu jednak trafi na trzy miesiące do aresztu - zdecydował dzisiaj sąd okręgowy w Warszawie.
Jacek T. ma odpowiadać za podpalenie siedmiu samochodów w Warszawie. Sędzia Wojciech Małek podał, że sąd okręgowy uwzględnił dziś zażalenie prokuratury na decyzję sądu niższej instancji, który nie zastosował wobec podejrzanego aresztu, a jedynie policyjny dozór.

- Sąd dokonał innej oceny przesłanek przemawiających za aresztem. Uznał, że skoro przeciwko podejrzanemu toczy się inne postępowanie w podobnej sprawie, to może on mataczyć w sprawie - mówi sędzia Małek.

Jacek T. jest podejrzany o podpalenie w lutym siedmiu aut na ul. Oleandrów w Śródmieściu. Prokuratura zakwalifikowała to jako sprowadzenie zagrożenia zdrowia wielu osób za co grozi 10 lat więzienia.
źródło
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2012-03-16, 18:41:35

Czyli co, miałam rację z tą wiarą w ludzi? Tak jak pisałam - dziennikarze wywlekli na światło dzienne, społeczeństwo się zbulwersowało, a prokuratura i sąd w obawie, że polecą stołki za korupcję i prywatne machlojki jednak postąpiły jak należy.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Kontrowersje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości